Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

!Verbování členů 2016!

Plakatek maly.jpg
Pokud máte zájem přijít se podívat na náš trénink, tak neváhejte přijďte v jakoukoliv neděli ve 14 hodin do Orlovny v Bystřici nad Pernštejnem (Dr. Veselého 358). Není od věci nás předem kontaktovat na jakékoliv adrese, abychom o Vás věděly a nezastihly jste nás nepřipravené. Takovou malou podmínkou je, aby vám bylo alespoň 15 a taky ne přes 90...ale pokud opravdu chcete, tak jdou dělat vyjímky.

Sebou si vemte sportovní oblečení, vhodnou obuv do tělocvičny, nějaké ty meče a zbraně máme k zapůjčení ale doporučujeme si vzít nějaké staré silnější rukavice pro ochranu rukou (klasické svářečské rukavice jsou klasickou volbou), ale když se ozvete předem můžeme i ty zapůjčit.

Trénink trvá dvě hodiny a jeho součásí je rozcvička silová i kondiční. Následně Drill kroků a základních seků a technik. Pak přichází teorie něčeho nového nebo připomenutí starého, která volně přechází ve volný šerm, který je skvělou zábavou i učením. A ke konci se nacvičují soubojové scény do vystoupení, nebo probíhá individuální trénink mezi jednotlivci.

Pokud máte zájem, nebojte se, nekoušeme, jsme očkovaní a když překousnete náš zjev tak si nás určitě i oblíbíte :)

Budeme se na Vás těšit.
Bez názvu 11.jpg
erbRuda.jpg
erbLubos.jpg
ErbVOjta2.jpg

Viděli jste nás vystupovat??

Ano, bavil jsem se (103 | 78%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one